Jdi na obsah Jdi na menu
 


Partnerský horoskop podle data narození

Co je vlastně horoskop?

 

Horoskop narození neboli radix je zobrazením planet Slunce a Měsíce v čase a místě vašeho narození. Je to symbolické znázornění kvality okamžiku, který měl zásadní vliv na váš život. Z horoskopu lze vyčíst optimální způsob, jak využít možností, které máte k dispozici, a jak nejlépe svůj život naplnit...

 

Planety jsou stále v pohybu, jejich dráhy jsou přepočítány i do budoucnosti, proto lze kdykoli zkoumat různými astrologickými technikami jejich vliv na konkrétní osobu. Je dobré vědět o svých aktuálních možnostech, příležitostech a úskalích, abychom vzali osud lépe do svých rukou. Horoskopy budoucnosti takto tvoří základ předpovědí. Záleží ale na vás, jak budete své karty hrát, a předpovědi nepředstavují nezměnitelný osud. Astrologie nám pomáhá zjistit, jestli je příhodný čas pro důležité události.

 

Co je partnerský horoskop podle data narození?

Každý z nás je narozen v určitém astrologickém znamení a některá znamení se k sobě jednoduše více hodí než ta ostatní. Je obecně známo, že například jedinec z vodního znamení, jako je ryba, rak a štír, si lépe rozumí s jedinci ze znamení stejného živlu, maximálně pak s jedinci zemských znamení, jako jsou býk, panna a kozoroh. Pokud spolu žijí dva lidé, kteří jsou takzvaně o více elementů, vztah ztrácí na rovnováze. Například ohnivá znamení jsou tak ochlazována vodními a tak dále.

 

Na čem se partnerský horoskop zakládá?

Partnerská astrologie sleduje vzájemnou shodu nebo napětí mezi všemi planetami, přičemž největší důraz je kladen na planety osobní: Slunce, Lunu, Merkur, Venuši a Mars. Lunární spojení partnerů naznačuje průběh emocionálního souznění, přibližuje vztah k rodině a rodičovství, ukazuje způsob každodenního soužití. Merkur vyjadřuje umění naslouchat a schopnost komunikovat. Venuše ovládá lásku a přitažlivost, Mars dovoluje nahlédnout na sexuální shodu, tělesnou přitažlivost, schopnost vzájemného zvládání napětí a způsob sebeprosazení v partnerství.

 

Co mi partnerský horoskop podle data narození nabízí?

Horoskop dokáže odhalit, na jakých principech dané partnerství funguje, jakým způsobem můžete čelit možným krizím, jak se vzájemně rozvíjet a jak vztah zlepšovat. Jeho smyslem je napomoci vzájemnému pochopení odlišností obou partnerů, hledání společných styčných bodů a možností řešení případných konfliktů.

 

Kdy je vhodná doba k sestavení partnerského horoskopu?

Jakýkoliv horoskop má cenu sestavovat v okamžiku důležitých situací a rozhodnutí. Člověk astrologii k životu bezpodmínečně nepotřebuje, ale v životě každého jedince přicházejí situace, kdy se rozhoduje pod tlakem a není si jist správností své volby. V takovém momentě může astrologie pomoci. S předstihem vám umožní nahlédnout na možné důsledky rozhodnutí a odhalit úskalí životních situací i lidí kolem nás. Úkolem astrologa tedy není člověka přimět k určitému rozhodnutí, ale nabídnout mu varianty a upozornit na jejich důsledky.

 

Kdy mi partnerský horoskop podle data narození už nepomůže?

Většina lidí k variantě partnerských horoskopů díky své neinformovanosti sahá pozdě. Horoskop v takovém případě už ztrácí svůj efekt. Pozdě na sestavení horoskopu je v situaci, když už se ve vztahu objevuje krize. Cesta k nápravě je pak velmi těžká, proto je lepší si horoskop nechat udělat preventivně, nikoliv jako východisko z partnerské krize. Pokud potřebujete opravit váš vztah, podívejte se na www.mujvztah.cz

 

Co všechno potřebuji k sestavení partnerského horoskopu?

Partnerský horoskop sestává z horoskopu osobního obou partnerů. Pro sestavení takového horoskopu je zapotřebí znát datum, ale i místo a přesný čas vašeho narození i narození vašeho partnera. Je možné, že k sestavení horoskopu bude astrolog ještě potřebovat místo, kde vy a váš partner momentálně žijete.

 

Kde případně zjistím přesný čas narození?

Žádat o vyhledání času narození můžete v porodnici, kde jste se narodili, nebo na matrice, která vydávala váš rodný list. Bohužel doba uchovávání času narození je velice krátká (max.5 let od narození), takže jediná možnost, jak lze přesný čas zjistit, je příslušný okresní archiv. Počítejte s tím, že budete muset zaplatit poplatek 50Kč.

 

 

Co když už je na horoskop pozdě?

Pokud máte pocit, že vám partnerský horoskop nepomůže, můžete se obrátit na odborného kouče, který vám pomůže s partnerským vztahem. Najdete zde i knihu 4 metody pro výběr životního partnera, a to zdarma. Více na www.mujvztah.cz

 

Kde se o partnerských horoskopech dozvím více?

Více informací vám nabídnou například následující publikace:

 

Vztah - zrcadlo sebepoznání, autor: Nicolaus Klein, nakladatel: Volvox Globator

Autor ve své knize učinil partnerství předmětem astrologických úvah. Zabývá se horoskopy partnerství i vztahy partnerů narozených v různých znameních zvěrokruhu.

 

Partnerské horoskopy (Synastrie) – autor: Markus Jehle, nakladatel: Sagittarius

Autor se v této knize zabývá problematikou porovnávání dvou (partnerských) horoskopů. Nejprve probírá témata jednotlivých planet. Další kapitolu knihy tvoří charakteristika znamení zvěrokruhu. Třetí část knihy obsahuje praktické pokyny pro výklad horoskopu ve formě otázek.

 

Internetové stránky o partnerských horoskopech

http://www.horoskop.cz/ - Tato internetová stránka nabízí horoskopy jednotlivých znamení, jejich charakteristiku a také možnosti sestavení osobních nebo partnerských horoskopů.

http://partnersky-horoskop.najdise.cz/ - Po zadání data, místa a času vašeho narození a vašeho partnera vás čeká opravdu vyčerpávající partnerský horoskop.

http://www.e-horoskopy.cz/partnersky-horoskop/ - Po zadání vašeho znamení a znamení vašeho partnera se dozvíte o celkové  shodě mezi vámi.

http://www.oranzovestranky.cz/ - Absolutně vyčerpávající stránky o partnerském horoskopu a astrologii vůbec.

http://www.romanhynek.cz/astrologie/horoskopy/astr_hor_duo.htm - Popisy jednotlivých znamení a interakcí mezi nimi navzájem.

http://horoskopy.hansal.cz/partnerske_horoskopy.php - Příjemný partnerský horoskop.

http://www.taroty.cz/partnerske-horoskopy - Týdenní partnerské horoskopy.

 

Více článků si můžete přečíst na www.mujvztah.cz

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Aliespress, score

(HarryTarly, 25. 5. 2020 4:26)

Top 25 popular and best-selling items with Aliexpress: https://t.co/1Dz92sea2o
Powerbank ZMI.
Wireless keyboard with touchpad Rii.
Walkie talkies KSUN X-30.
Tool kit for car Workpro.
Fitness Tracker Huawei.
Protective glasses.
Quadcopter MLLSE.
Universal backpack.
Tablet PC Carbayta.
Contactless pyrometer Ketotek.
Lamp for drying gel polish LKE.
Fishing Lures.
Bluetooth speaker Pastop.
Xiaomi DVR.
Aun Pocket Smart Projector.
Household vacuum packer.
Prostormer cordless power tools.
Covers and screen protectors.
Bags and cases.
Pulse laser epilator Lescolton.
VR helmet Bobovr.
Action Camera Yi.
Nicron Pocket LED Flashlight.
Xiaomi mi Box S 4K tv Box.
Car radio Podofo.

Информационный портал для всех

(rezinhoone, 24. 5. 2020 23:49)

Интернет-портал https://boy-girl.ru/ предлагает множество познавательных статей на различные темы. Здесь вы найдете массу интересной и полезной информации на тему кулинарии, путешествий, здоровья, работы, отношений и многое другое. Этот портал будет интересен как женщинам, так и мужчинам. Статьи на сайте разделены на категории, поэтому вы легко сможете найти интересующую вас тему. Здесь регулярно размещаются новые публикации, которые доступны всем пользователям.

prodam boshki aktau

(ganjakzmig, 24. 5. 2020 22:56)

Интернет-магазин
закладки
казахстан

Бесплатный портал mp3 музыки

(higriusLag, 24. 5. 2020 22:11)

Интернет-портал https://uzbek.cc – это удобная площадка для прослушивания и скачивания любимых песен. Здесь можно бесплатно и без регистрации скачивать любые понравившиеся треки или слушать из онлайн, просто подключившись к интернету. Удобный поиск позволяет быстро найти любимые песни и загрузить их на компьютер или смартфон. Выбор композиций на сайте очень большой, здесь также представлен раздел с узбекскими песнями. На портал регулярно добавляются самые популярные хиты, которые доступны для всех пользователей.

第一借錢網擁有全台最多的借錢資訊

(AaronDaf, 24. 5. 2020 21:35)

第一借錢網擁有全台最多的借錢資訊

https://168cash.com.tw/

Натуральная косметология

(PogodinJanna, 24. 5. 2020 18:53)

Информационный портал https://natural-cosmetology.ru – это самая настоящая сокровищница знаний по теме натуральной косметики. На страницах сайта ценители красоты и здоровья найдут огромное количество рецептов косметических средств, в состав которых входят только природные компоненты.
Маски для лица, масла для тела, солевые ванночки – все это лишь малая толика той уникальной природной косметики, секреты изготовления которой можно найти на портале. Вся информация, выложенная на сайте, тщательно проверяется специалистами, поэтому использовать ее можно совершенно безбоязненно.

Купить авиабилеты онлайн

(inmakCruct, 24. 5. 2020 17:00)

Удобный сервис для путешественников «Мой рейс» поможет быстро выбрать самые доступные авиабилеты в различных направлениях. На сайте https://www.xn--e1ahbjknj.xn--p1ai/ можно заказать авиабилеты онлайн, узнать цены на различные рейсы, расписание полетов известных авиакомпаний. Сервис анализирует все выгодные предложения и позволяет купить авиабилеты со скидкой. Здесь можно легко найти и заказать авиабилеты, указав направление, даты вылета и прилета, класс и количество пассажиров.

Товары для профессиональной уборки

(nazaselBialk, 24. 5. 2020 15:20)

На сайте https://www.cleanpr.ru/ в большом ассортименте представлены товары для профессионального клининга. Здесь можно заказать качественные моющие и чистящие средства от европейских производителей, а также инвентарь для уборки, оборудование туалетных комнат, уборочную технику и многое другое. Компания CleanMarketGroup также предлагает антисептики, одноразовые маски, дезинфицирующие средства и спецодежду для борьбы с вирусами. Заказать товары можно как оптом, так и в розницу с доставкой в свой город.

The best site

(Sheilamyday, 24. 5. 2020 10:41)

https://www.indiegogo.com/individuals/23538643

Мебель в Москве купить недорого

(hlovsRic, 24. 5. 2020 10:09)

Интернет-магазин «Мебельный дом» предлагает большой выбор качественной мебели от проверенных производителей. На сайте https://mebelhouse.su можно ознакомиться с ассортиментом товаров и подобрать подходящую мебель для спальни, кухни, прихожей, гостиной, ванной, а также для офиса. Здесь вы найдете товары различных ценовых категорий, которые можно заказать с доставкой в Новосибирске. В онлайн-каталоге вы легко подберете мебель, воспользовавшись удобными фильтрами.

Товары для профессиональной уборки

(klimelesJaido, 24. 5. 2020 8:32)

В интернет-магазине https://www.cleanpr.ru/ можно приобрести качественные товары для уборки. В ассортименте представлено оборудование для профессионального клининга, моющие, чистящие и дезинфицирующие средства, уборочный инвентарь, спецодежда и средства индивидуальной защиты. Магазин предлагает продукцию ведущих европейских брендов, которая соответствует стандартам качества. В разделе «Акции» можно выбрать товары со скидкой. Доставка заказов осуществляется в разные города России.

Все что нужно именно тебе, ты найдешь у нас!

(JamesRhymn, 24. 5. 2020 6:49)

Jeder Elektriker auf duesseldorfelektriker.de ist ein
einzigartiger Spezialist, der die Arbeit schnell erledigt
und fur Qualitat und Ergebnis verantwortlich ist.
Seit der Grundung des Unternehmens wurden keine arbeiten
abgeschlossen oder schlecht ausgefuhrt.
https://elektrotechnik-moenchengladbach.de

The best site

(StephenDus, 24. 5. 2020 6:46)

https://www.udemy.com/user/lester-horton/

News 2020 - 2021

(KeithBet, 24. 5. 2020 3:11)

Urgent loans in the USA. 5 minutes approval in https://maybeloan.com Fast, easy, safe and secure. Online. - Need $1,000-$5,000 and more fast? - Yes. Bad credit OK. Instant approval. Online 24/7 Customer Service. Get Started now!

Гидра сайт

(hydra2020-sit, 24. 5. 2020 3:04)

https://hydra2020.cn - Гидра

Test, just a test

(XRumerTest, 24. 5. 2020 2:34)

Hello. And Bye.

Натяжные потолки в Москве

(ajenlUnlic, 24. 5. 2020 2:16)

Компания https://tehnologiya-uyuta.ru производит и монтирует высококачественные натяжные потолки, а также пластиковые окна. Здесь можно заказать изготовление натяжных потолков любых размеров, которые производятся из качественного французского полотна. Предлагаемые конструкции являются практичными, экологичными и долговечными. Специалисты компании устанавливают натяжные потолки и окна в жилых домах и коммерческих помещениях. Преимущества сервиса – многолетний опыт работы, качественные материалы, гарантия на готовое изделия и монтаж до 5 лет.

Protective face respirator FFP2

(Shirleybaw, 23. 5. 2020 23:51)

Protective face respirator FFP2, 5-ply. Retail and small wholesale. https://virussprotection.com/tproduct/165827994-620047250891-respiratormask-standard-kn95-ffp2-3pcs-5 This product is in stock in the USA. Price is only $ 1.9. Fast and free shipping throughout the United States

歐客佬精品咖啡

(Calebpreor, 23. 5. 2020 12:45)

歐客佬精品咖啡 https://www.oklaocoffee.tw/

Автоматические ворота в Астрахани купить

(liseijorert, 23. 5. 2020 11:27)

Переходите по ссылке https://xn----7sbbaqe3bbxiwr0c.xn--p1ai/ и найдете сайт успешной компании из Астрахани, которая выполняет работы по установке ворот. Изделия фирмы уникальны, пользователь может заказать индивидуальный дизайн продукта. Специалисты быстро и качественно выполнят работу по установке. Прайс-лист фирмы можно просмотреть на сайте или уточнить у онлайн-консультанта, который также с радостью ответит на любые вопросы потенциального покупателя. Все работы выполняются с соблюдением техники безопасности и с использованием современных технологий.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100

následující »